ПРОТИСТОЯННЯ... [блог новин в УКРАIНI та свiтi]

Loner

Well-Known Member
В Тюмени на прогулочной аллее набережной вместо обновленной подсветки обнаружили наклейку с изображением светодиодных ламп. Снимок фальшивой подсветки опубликовали 27 августа в сообществе «Типичная Тюмень» в социальной сети «ВКонтакте».
Местная жительница, сделавшая это фото, рассказала, что решила проверить работу подсветки, однако та оказалось муляжом — распечатанной фотографией, приклеенной на скотч.
Директор организации «Тюменьгормост» Николай Грибоедов заявил в комментарии порталу 72.ru, что бумажки были наклеены специально, чтобы ниши «не зияли». По его словам, таким способом рабочие решили прикрыть ниши для ламп с проводами под напряжением. Он отметил, что настоящих фонарей на набережной нет, потому что часть из них вырвали вандалы, а другие «вышли из строя» по непонятным ему причинам.
Компания «Тюменьгормост» начала ремонтировать набережную в 2016 году, до этого ей занималась городская управа.
You must be registered for see images
 
  • Like
Реакції: Aiir

Loner

Well-Known Member
Признание бывшего ФСБшника:
Да, это я взорвал дом по улице Гурьянова в Москве

by · Август 30, 2016



…Я взорвал русский дом, убил русских людей, и русские женщины, рыдая над русскими трупами, на родном мне языке проклинали того, кто это сделал. И я, стоя рядом с ними, физически чувствовал, как проклятие обволакивает меня, проникает в голову, грудь, заполняет все мое тело, пропитывает каждую мою клетку. И я понял, что Я — ПРОКЛЯТ!

Я не чеченец, не араб, и не дагестанец, а самый настоящий русский — Владимир Кондратьев, майор ФСБ, сотрудник строго засекреченного отдела К-20. Наш отдел был создан сразу после подписания Хасавюртовских соглашений. Перед нами была поставлена задача — организация и проведение операций по дискредитации Чеченской Республики с целью недопущения ее мирового признания.

Для этого нам были даны очень широкие полномочия и самые неограниченные финансовые и технические возможности. Одна из самых первых разработанных нами и удачно осуществленных операций называлась „Ковпак“.
Суть ее заключалась в том, что мы ездили по всем колониям России и вербовали уголовников (предпочтение отдавалось лицам кавказских национальностей), комплектовали их в группы, давали им оружие, деньги, затем отвозили на территорию Чечни и там их выпускали с единственной конкретно поставленной задачей — похищение людей, в частности иностранцев.

И надо сказать, наши питомцы очень удачно с ней справились.
Масхадов и его люди ездили по всему миру, тщетно пытаясь заручиться зарубежной поддержкой, а в это время на территории их республики пропадали иностранцы.
Самую эффектную точку в этой операции поставило похищение и убийство британских и новозеландского инженеров, осуществленные по нашему приказу. В июне прошлого года перед нашим отделом была поставлена новая задача — вызвать в стране всеобщую ненависть к Чечне и чеченцам. При разработке идей в нашем отделе эффективно практиковался brainstorm.
Так во время очередной „мозговой атаки“ родилось несколько идей, среди которых: распространение по всей стране листовок с угрозами со стороны чеченцев, убийство всеобщей любимицы Аллы Пугачевой, взрывы в жилых домах, свалив затем все это на чеченцев.
Все эти предложения были доложены руководству ФСБ, которая остановила свой выбор на последней идее как на самой эффективной и дала нам „добро“ на ее осуществление. Нами были запланированы взрывы в Москве, Волгодонске, Рязани, Самаре, а также в Дагестане и Ингушетии. Были выбраны конкретные дома, подобрана и рассчитана взрывчатка. Операции было дано кодовое название „Хиросима“.

Непосредственное же ее осуществление было поручено мне, так как я был единственный в нашем отделе специалист по взрывному делу, к тому же имеющий сравнительно большой опыт.
Хотя в душе я и не был согласен с идеей взрыва жилых домов, но не мог отказаться от выполнения приказа, так как каждый сотрудник нашего отдела с первых дней его создания был поставлен в такие условия, что обязан был выполнять любой приказ. Иначе его просто превращали в Вечное Молчание. И я выполнил приказ! На следующий день после взрыва я поехал на место проведения операции с целью ее оценки и анализа результатов.
Увиденное же там поразило меня.

Я уже упоминал, что мне и раньше приходилось взрывать, но то были не жилые объекты, к тому же за пределами России. А здесь я взорвал русский дом, убил русских людей, и русские женщины, рыдая над русскими трупами, на родном мне языке проклинали того, кто это сделал. И я, стоя рядом с ними, физически чувствовал, как проклятие обволакивает меня, проникает в голову, грудь, заполняет все мое тело, пропитывает каждую мою клетку. И я понял, что Я — ПРОКЛЯТ!
Вернувшись в отдел, вместо отчета о проделанной операции я написал рапорт с просьбой перевести меня в другой отдел, объяснив это моральной и физической усталостью. Видя мое состояние, меня временно отстранили от участия во всех операциях и осуществление второго взрыва, который был запланирован на понедельник, поручили моему напарнику.
Меня же, чтобы я не смог этому помешать, решили простонапросто ликвидировать.
В субботу, чтобы, оставшись наедине с собой, подумать над тем, что же мне делать дальше, и прийти в себя, я выехал к себе на дачу. По дороге я почувствовал, что у моей машины, за которой я всегда тщательно ухаживал и которая меня никогда не подводила, вдруг отказали тормоза.
Я понял, что меня решили убрать классическим методом, принятым в нашей организации. И я, точно так же, как нас учили поступать в подобных ситуациях, направил машину в воду, благо речка оказалась по пути, а сам благополучно выбрался на берег. Затем на попутке добрался до Москвы и в тот же день по оперативным каналам покинул пределы России.

Сейчас я живу за тысячи километров вдали от Родины. С документами у меня все в порядке — теперь я официально гражданин этой небольшой страны. У меня нерусское имя и фамилия, и здесь никто не догадывается, кто я такой на самом деле.
Я знаю, ФСБ способна на все, но все-таки надеюсь, что мои коллеги не найдут меня здесь.
На моей новой родине я открыл свой маленький бизнес, деньги у меня есть, и теперь могу спокойно прожить здесь до конца своих дней.
Тогда зачем же Вам пишу все это, рискуя засветиться? (Хотя я и принял меры предосторожности, отправляя письмо из третьей страны и через третьи руки). […]
Я уже упомянал Самару среди прочих подготовленных к взрыву городов. Жертвой тогда должны были стать жильцы дома по улице Ново-Вокзальная. Хотя не исключаю, что после неудавшейся попытки взрыва дома в Рязани в нашем отделе могли полностью отказаться от подобных операций. Но все-таки считаю своим долгом предупредить о ней».
 

Loner

Well-Known Member
Іловайський "котел": що сталося і хто винен? Всі версії трагедії
29.08.2016, 14:46
|
You must be registered for see images

Незважаючи на те, що з часу Иловайской трагедії минуло вже два роки, винні так і не понесли покарання, а деякі з них – досі займають керівні посади.

Іловайська трагедія, що трапилася в кінці серпня 2014-го року, стала однією з найбільш кривавих сторінок в новітній історії України. Незважаючи на те, що з часу подій минуло вже два роки, винні так і не понесли покарання, а деякі з них – досі займають керівні посади. Не названі та офіційні причини, які призвели до трагедії. Час від часу в ЗМІ з'являються різні версії події, які при бажанні можна звести воєдино.

Комісія ВР: винувато військове керівництво

Через кілька днів після трагічних подій Верховна Рада створила Тимчасову слідчу комісію з питань розслідування обставин, які призвели до загибелі і захоплення в полон бійців добровольчих батальйонів, а також військовослужбовців Збройних Сил та Нацгвардії України. Пізніше головою комісії нардепом Андрієм Сенченко був опублікований проміжна доповідь комісії, а також озвучені наступні висновки.

— В основі причин, які призвели до Иловайской трагедії, полягають фундаментальні проблеми в організації оборони країни.

— Невведення військового становища призвело до дезорганізації управління військовими діями, значною мірою зумовило Иловайские події.

— Помилкові кадрові рішення істотно ускладнили ситуацію, а неадекватні дії міністра оборони Гелетея В. В. і начальника Генерального штабу

— Головнокомандуючого Збройними Силами України В Муженко. М. призвели до Иловайской трагедії.

— Іловайська трагедія мала не тільки важкі військові, але й не менш важкі політичні наслідки для країни.

Тим не менш, Комісія ВР з Иловайску так і не змогла допрацювати до кінця. У зв'язку з достроковими парламентськими виборами вона припинила свою роботу, а її керівник Андрій Сенченко не був обраний до нового складу парламенту.

Генштаб: винні добробаты

Практично через рік після трагедії Генеральний штаб України опублікував свою версію події — доповідь про події під Иловайском. Так, згідно з документом Генштабу, серед основних причин трагедії під Иловайском можна розглядати дезертирство і невиконання бійцями поставлених завдань. За матеріалами службових розслідувань, серед причин невиконання завдань розглядається неналежне управління і психологічна неготовність особового складу.

"Незважаючи на високу вмотивованість бійців, рівень їх навченості – як загальний, так і по управлінню підтримуючими підрозділами – був низьким. Рівень їх організованості також не сприяв ефективному виконанню завдань. Добровольчі підрозділи входили і виходили з бою на розсуд їх командирів. Вони зазвичай заходили в населений пункт і, зустрівши опір противника, виходили. Це повторювалося кілька разів. Причиною цього був низький рівень тактичної підготовки і відсутність маневру. В таких умовах взяти під контроль Іловайськ не вдавалося", — йдеться в доповіді Генерального штабу.

зокрема, у дезертирстві був звинувачений 5-й батальйон територіальної оборони Івано-Франківської області, а ряд підрозділів — невиконання поставлених завдань. За словами голови Генштабу Віктора Муженка, добровольчі батальйони нерідко ставили збройним силам свої ультиматуми. "Я пропонував генералові Руслану Хомчаку зайти в Іловайськ і зайняти кругову оборону до очікування готовності резервів. Тією групою це було реально зробити. Він сказав: "Не можу, добровольці поставили ультиматум — або виходимо всі разом, або ми самі. Тому я прийняв рішення вивести всіх", — пізніше виправдовувався Муженко.

"Я пропонував генералові Руслану Хомчаку зайти в Іловайськ і зайняти кругову оборону до очікування готовності резервів. Тією групою це було реально зробити. Він сказав: "Не можу, добровольці поставили ультиматум — або виходимо всі разом, або ми самі. Тому я прийняв рішення вивести всіх", — пізніше виправдовувався Муженко. Журналіст Гресь: винні боягузливі генерали За твердженням відомого журналіста Марка Греся, який активно займався розслідуванням трагедії, рішення про наступ на Іловайськ, і зовсім приймалося людиною, який до військової справи не має ніякого відношення.

Журналіст Гресь: винні боягузливі генерали

За твердженням відомого журналіста Марка Греся, який активно займався розслідуванням трагедії, рішення про наступ на Іловайськ, і зовсім приймалося людиною, який до військової справи не має ніякого відношення.

"Засідання у будівлі Дніпропетровської облдержадміністрації вів заступник Коломойського — пан Корбан. Він зібрав командирів добровольчих батальйонів і сказав, що вони повинні йти в Іловайськ. Семенченко (комбат батальйону "Донбас" — Ред.), Білецький (комбат батальйону "Азов" — Ред), Філоненко (комбат батальйону "Шахтарськ" – Ред.) і Береза (командир батальйону "Дніпро-1" — Ред.) ухвалили такі рішення. Але пізніше комбати "Азова" та "Шахтарська" — Філоненко і Білецький відмовилися, сказавши: "Ні, ми не поведемо людей в м'ясорубку"", — розповідає журналіст. За словами Греся, для мотивації Корбан запропонував командирам за 300 тисяч доларів – після того, як Білецький побачив, яка бійня діється в Іловайські, він нібито повернув гроші.

"А Семенченко і Береза не відмовилися. Вони завели людей у центрі міста, який гостинно відкрився, щоб потім закритися. Як мишоловка. І після командир Семенченко отримує дуже смішне поранення. Протягом півтора тижнів війська стояли в цьому центрі Іловайська, і там Семенченко отримав поранення, після якого він отримав можливість звідти злиняти, вийти з цього кільця", — зазначив Гресь. Не з кращого боку показав себе і генерал ВСУ Хомчак, який, за словами журналіста, наказав солдатам прориватися з боєм крізь танки, а сам разом з комбатом Березою звернув у зворотному напрямку і переховувався в лісі, перечікуючи бій. Цікаво, що після того, як Гресь розповів про відомі йому факти в ефірі програми "Чорне дзеркало", в той же вечір на нього напали в під'їзді власного будинку.

Журналіст Бутусов: винні влади

Своїм баченням причин, які призвели до Иловайской трагедії, поділився також відомий журналіст Юрій Бутусов. На його думку, глава Генштабу Віктора Муженка банально кинув оточених військових напризволяще. "25-го серпня 2014 року — це був вирішальний день для порятунку людей. Треба було дати наказ на вихід. Це розуміли командири оточених підрозділів. Але командувач АТО Муженко повернувся з параду в Києві тільки в 22 години на свій командний пункт. Жодних рішень щодо долі оточених Муженко не прийняв — він боязко заховався від відповідальності, і кинув оточених напризволяще. Не знаю, на що розраховував Муженко — напевно, що вони самі вийдуть без його команди, і в разі чого він скаже, що вони відступили без наказу, самі винні. Але оточені в Іловайські не відступили. І ось приблизно 1200 українських вояків залишилися виконувати наказ, хоча ніяких умов для оборони з тилу не було, і сил і засобів оборонятися не було", — зазначає Бутусов на своїй сторінці в Facebook.

Бутусов переконаний, що чинна влада досі покривають голову Генштабу, який продовжує займати свій пост. "Військова експертиза по Иловайску давно готова, розслідувати справу можна хоч зараз, але до суду справа не передають, влади покривають бездарне командування і наплювацьке ставлення до життя людей, і генерали, які не зрадили своїх солдатів і раніше сидять у високих кабінетах і на бюджетні гроші намагаються відмити свої брудні лампаси і жалюгідні душонки... І зараз ці брехуни нахабно брешуть — "ми нічого не знали". Всі знали, і всі знають зараз", — написав журналіст.
 

Loner

Well-Known Member
Юрій Луценко
3 ч ·


Головною військовою прокуратурою з вересня 2014 року здійснюється досудове розслідування за фактом розв’язання і ведення представниками влади Російської Федерації та службовими особами Збройних Сил РФ за змовою з терористичними угрупуваннями агресивної війни з Україною.

Слідством охоплено весь період агресії з лютого 2014 року (окупація півострову Крим, проведення антитерористичної операції на Сході країни).
Обсяг матеріалів кримінального провадження становить понад 800 томів (з них 350 мають гриф "Таємно" і "Цілком таємно").
Допитано понад 1400 потерпілих, понад 2000 свідків, проведено понад 1800 судових експертиз.
Здобуто понад 100 000 одиниць речових доказів.
Враховуючи необхідність спеціальних знань щодо застосування сил і засобів під час бойових операцій, Київським науково-дослідним інститутом судових експертиз Міністерства юстиції України проведена унікальна судова комісійна військова експертиза, яка тривала майже рік і до якої залучено 31 провідних експертів та фахівців, у тому числі з Міністерства оборони України, Антитерористичного центру при Службі безпеки України, Національної гвардії України, Державної прикордонної служби України, серед яких 10 генералів, що мають значний досвід керівництва військовими формуваннями на всіх рівнях, а також головного редактора Інтернет-видання "Цензор.нет" Бутусова Ю.Є. (представник громадськості, який користується беззаперечним авторитетом та довірою суспільства).
Експертизою досліджені 3600 бойових та інших документів, які дали можливість проаналізувати причини великих втрат Української Армії.
Інформацію про хід розслідування та перспективи притягнення винних до кримінальної відповідальності доповім на засіданні комітету ВР з питань безпеки та оборони 7 вересня.



 
Останнє редагування:
  • Like
Реакції: Aiir

Loner

Well-Known Member
You must be registered for see images

стр. 6
ЗЫ ходят слухи что это цех Малышева

You must be registered for see images
Так должен выглядеть готовый результат:
You must be registered for see images


Нехилый темп взяли, обещают испытания ракеты уже в этом году. Такими темпами готовый комплекс уже в следующем году будет.
 

Loner

Well-Known Member
Прес-центр штабу АТО додає 7 нових світлин.
2 год. ·
БОЙОВИКИ НЗФ ОРДО ОБСТРІЛЯЛИ КРАСНОГОРІВКУ ТАНКОВИМИ БРОНЕБІЙНИМИ КУМУЛЯТИВНИМИ СНАРЯДАМИ

У ніч з неділі на понеділок у Красногорівці знову було гаряче. Незаконні збройні формування ОРДО гатили сюди із ствольної артилерії калібром 122 мм та танків. Причому з танкової гармати вони стріляли 125-мм бронебійними кумулятивними боєприпасами. Внаслідок цих обстрілів значних ушкоджень зазнав приватний житловий сектор цього населеного пункту та сільськогосподарські угіддя агрогосподарства.
Слід зазначити, що Красногорівку бойовики НЗФ обстрілювали з напрямків Петровського району Донецька (Трудовського) та Старомихайлівки.
Військовослужбовці української сторони СЦКК зафіксували 7 влучань артилерійських боєприпасів у поле, яке належить сільськогосподарському підприємству «Красногорівсьске». Внаслідок вибухів постраждало п’ять ділянок сільськогосподарських угідь площею до 15 квадратних метрів кожна та пошкоджено ЛЕП.
У приватному житловому секторі міста спостерігачі Спільного центру знайшли рештки від 125-мм бронебійних кумулятивних снарядів. Вони влучили у подвір’я по вулицях Ворошилова та Ломоносова. Від їхніх розривів вибиті вікна житлових будинків, а фрагментами снарядів пошкоджено фасади цих споруд. Серед мирних мешканців постраждалих не має.
Разом з тим, залишається незрозумілим, яку мету переслідували бойовики НЗФ ОРДО, використовуючи такі специфічні танкові боєприпаси, адже вони ефективні, в основному, для боротьби із броньованими об’єктами, наприклад, танками. Хоча, якщо б вони влучили у будинок – руйнування були б набагато більші.
Всі матеріали фіксації порушення режиму припинення вогню та застосування з боку НЗФ ОРДО озброєння, яке заборонене Мінськими угодами, передані представникам СММ ОБСЄ в Україні.
Прес-офіцер української сторони СЦКК
підполковнки Вадим БАКАЙ.
 

Loner

Well-Known Member
Олег Пономарь
1 год. ·
Друзья, доброе утро.
Среда и последний день лета. Что нового?
- В Украине в эти дни находится делегация НАТО по военному планированию, так как Украина является участником системы планирования Альянса.
- Итальянские карабинеры начали подготовку наших Нацгвардейцев.
- Продолжают очень радовать наш Генпрокурор и СБУ.
- Польша и Хорватия отказались наблюдать за выборами в России. Есть информация, что на Западе рассматриваются варианты с непризнанием выборов в Думу.
- США и Индия подписали важное соглашение, которое позволит американским и индийским военным использовать базы друг друга для ремонта и пополнения запасов.
- Две новости из корзины "Газпром, гудбай":
Первый LNG терминал (для приема сжиженного газа) открылся в районе Хельсинки.
Туркменистан и Германия смогут найти решение по вопросу поставок туркменского газа в Европу - Меркель.
- В Сирии повстанцы продолжают успешное наступление на город Хама. Асадовские войска вчера понесли большие потери.
Вот такие новости.
А мы помогаем своей Армии.
Майте всі чудовий день та смачну каву на сніданок.

==============================================
США не готовы к восстановлению "обычного сотрудничества" с Россией

По мнению представителя Госдепартамента, прежде чем США вернутся к нормальным отношениям с РФ, предстоит решить много вопросов.

"Наша точка зрения не изменилась, до сих пор не время возвращаться к обычному сотрудничеству с Россией, учитывая остающиеся опасения относительно действий РФ в Украине, оккупацию Крыма, до сих пор существующую напряженность в процессе реализации Минских соглашений", - пояснил Кирби.

=======================================

На Донбасі йде не війна з Росією, а громадянська війна. Києву ж пора припинити розпалювати ненависть по відношенню як до Донбасу,
так і до Росії, тому що і з народними республіками, і з РФ все одно доведеться домовлятися


Про це заявив екс-міністр транспорту України та колишній губернатор Запорізької області Євген Червоненко.


говнюк!!!
========================================
Україна підготувала черговий міжнародний позов до Росії через агресію на Донбасі й анексію Криму в міжнародний суд ООН у Гаазі.

Про це розповів міністр юстиції України Павло Петренко, – повідомляє УНН.
«Не*маю права розповідати деталі даної заяви. Ми*цю*заяву підготували, тому що*пройшли процес досудового врегулювання. Вона ще*не*подана, є*формальності, які ми*відпрацьовуємо з*нашими міжнародними радниками, для того щоб з*точки зору процедурних моментів у*сторони агресора не*було жодних шансів. Ми*не*повторимо негативний досвід Грузії, коли вона пішла схожим шляхом до*цього суду, але з*процедурних моментів, через низку помилок, позов їм*повернули», – зазначив Петренко.
За*його словами, Україна робить цей шлях більш правильним і*виваженим, можливо трохи довшим, але з*урахуванням тієї доказової бази, яка*є.*
«Ми*маємо всі шанси по*низці конвенцій, до*яких Росія долучилася, мати сильну позицію у*суді і*хорошу перспективу виграшу таких справ. Доказова база є*безпрецедентною», – додав міністр. Читайте більше тут:
=======================================================

Израиль предоставил наибольшую квоту украинским работникам
Квоту на 20 тыс. рабочих мест получила Украина в Израиле. Приглашают строителей, рассматривают вопросы трудоустройства сиделок.
Об этом сообщил Чрезвычайный и Полномочный посол Украины в Израиле Геннадий Надоленко в интервью "Апострофу", передает NewsOboz.org со ссылкой на Gazeta.ua.
Украина предложила трудоустроить в Израиле украинских строителей, и это стало первым предложением, на которую израильская сторона ответила согласием. Причем, по словам Надоленко, переговоры длились год, и Украина в конце концов получила наибольшую квоту на трудоустройство в этой стране - 20 тысяч. Тогда как Молдове пообещали всего 3 тыс. рабочих мест.
Надоленко также отметил, что следующей может стать соглашение о трудоустройстве украинских сиделок, и в этом случае также есть надежда на большую квоту.

=============================================

У Климкина рассказали, кто стоит за нападением на посольство Украины в Москве

Нападение радикально настроенных активистов на посольство Украины в Москве 27 августа было спланированной и санкционированной правоохранительными органами акцией. Об этом сказано в заявлении, обнародованном во вторник, 30 августа, пресс-службой Министерства иностранных дел Украины.
«Такие противоправные действия, которые были осуществлены при фактическом бездействии правоохранительных органов Российской Федерации, свидетельствуют о спланированном и, очевидно, санкционированном характере этой провокационной акции», – сказано в сообщении.
В ноте протеста дипломаты подчеркнули, что нападение активистов грубо нарушает положения Венской конвенции о дипломатических сношениях 1961 года и другие международно-правовые обязательства России.

==============
You must be registered for see images

============================

,,,Канцлер Германии Ангела Меркель и президент Франции Франсуа Олланд отказались от проведения трехсторонней встречи с российским лидером Владимиром Путиным на полях саммита G20 в Китае.
Об этом заявил помощник президента РФ Юрий Ушаков, сообщает "Интерфакс".
"Сначала было решено провести трехстороннюю встречу, чтобы основательно обсудить нынешнюю ситуацию в Украине, путь дальнейшего сотрудничества в рамках нормандского формата, минского процесса, но потом наши коллеги предпочли, ссылаясь на график, проведению двух двусторонних встреч, то есть будет проведена отдельная встреча с Олландом и отдельную встречу с канцлером Германии Меркель ", - сказал Ушаков.
 

Loner

Well-Known Member
,Mason Lemberg
9 год ·
Про боротьбу з корупцією
Два роки в Україні триває "антикорупційна" істерія. Так, саме істерія. Бо це все не має нічого спільного з боротьбою з корупцією. Адже крім криків і істерик так званих "антикорупціонерів" немає жодних результатів їх діяльності. Ба, більше того, немає навіть натяку на те, що ця "антикорупційна" істерія принесе результати в майбутньому.
Два роки особи, які називають себе українськими журналістами, намагалися створювати віртуальну реальність, в якій є українська влада, просякнута корупцією і так звані "антикорупціонери", які денно і ночно боряться з цією корупцією не покладаючи сил.
Я багато раз про це писав, показуючи, що такі маніпуляції так званих "українських" так званих "ЗМІ" не відповідають дійсності і ту картина боротьби з корупцією, яку показують ЗМІ є повністю викривлена.
Сьогодні ще раз, на прикладі двох клоунів, які у своїй боротьбі з корупцією піднялись так високо, що почали розміщати джинсу в західній пресі.
Подивіться самі наскільки реальна боротьба з корупцією в Україні відрізняється від тих фантазій, які створюють нам "наші" "журналісти".
ТІЛЬКИ ФАКТИ.
За 2,5 роки "наскрізь корумпована" українська влада (передусім Президент Порошенко, Уряд Яценюка, Уряд Гройсмана, "корумповані" депутати Народного Фронту і БПП) реалізувала наступні антикорупційні кроки (не всі, те що згадав):
1. Створення прозорої і відкритої системи державних закупівель, що дало змогу зекономити сотні мільйонів бюджетних коштів
2. Створення НАБУ (Ситник)
3. Створення спеціалізованої антикорупційної прокуратури (Холодницький)
4. Створення НАЗК
5. Створення Державного бюро розслідувань (почне працювати в 2017). найєм не голосував за основу -
6. Створення агенства з розшуку і управління корупційними активами. За цей антикорупційний і БЕЗВІЗОВИЙ закон не був підтриманий лещенком -
7. Створення системи е-декларування. Обоє "борців" не захотіли її створювати, що особливо цінічно виглядає на фоні їх останніх істерих, перформансів і заяв -
8. Скасування загального нагляду прокуратури, тобто заборона прокуратурі втручатись в бізнес.
9. Ліквідовано багато зайвих державних служб, які "доїли" бізнес і бюджет. Зокрема ветиринарну міліцію, службу захисту моралі і т.д.
10. Скасування десятків дозвільних процедур, дозвільних документів, ліцензій практично в усіх сферах.
11. Відкрито доступи громадян до багатьох електронних реєстрів, зокрема до реєстрів майна чиновників.
Борець з корупцією Найєм не голосував за відкриття доступу до реєстрів майна чиновників -
12. Відкрито інформацію про використання бюджетних коштів
Найєм не голосував -
13. Забезпечено прозорість звітності і аудит державних компаній
14. Прийнято рішення про те, що отримання дозволів на користування надрами відбуваються тільки через процедуру відкритого аукціону і відкрито дані про власників родовищ.
15. Спрощення процедури погодження проекту землеустрою. Найєм не голосував -
16. Скасовано процедуру реєстрації ліків, вироблених в країнах ЄС, США, Японії і т.д.
17. Прийнято новий антикорупційний, рекомендований ЄС закон про державну службу, за який не голосували ні Чіп, ні Дейл -
18. Запущені сайти надання адміністративних послуг
19. Прийняті рішення, що мають забезпечити прозорість фінансування партій (ще не діють).
20. В першому читанні прийнято законопроект про повернення корупційних коштів оточення януковича. Лещенко і Найєм не голосували -
21. Судова реформа. Лещенко і Найєм намагались скасувати судову реформу -
Очевидно, борців з корупцією влаштовують діючі суди і те, що таких ублюдків як чаус не можна арештувати без згоди ВР.
Це далеко не всі антикорупційні кроки прийняті і впровадженні владою в особі Президента, Урядів Яценюка і Гройсмана, БПП і НФ.
Так, так, мене теж розриває когнітивний дисонанс, коли я бачу, як за антикорупційні закони голосує якийсь явний корупціонер (яких достатньо в БПП і НФ), але не голосують так звані "бурці з корупційов".
Про активну роботу НАБУ і ГПУ після приходу Луценка, коли хабарників затримують щодня і пачками я промовчу..
А що цим крокам влади можуть протиставити "бурці з корупцйов"?
В чому полягає їхня "боротьба з корупцією"? В розказуванні байок своїм злим інфантильним неграмотним читачам з посиланням на інсайд, з яким зустрічаєшся в ресторані?
В тому, що вони голосно кричать про боротьбу з корупцією, але своїми голосуваннями показують підтримку корупції?
Чи може в тому, що нам "хтось" руками "наших" журналістів нав'язує таку думку, яка не має нічого спільного з реальністю?
 

rfvgy

Ukrainian
Президентці Бразилії Ділмі Руссефф оголосили імпічмент
Бразильський сенат 61 голосом проти 20 підтримав імпічмент президентки Ділми Руссефф, якій закидають масштабні корупційні схеми.


Ділма Руссефф

Президентку Бразилії Ділму Руссефф, яку 12 травня від виконання своїх обов'язків, позбавили посади. Голосування сенату щодо її відбулося у середу, 31 серпня. Депутати підтримали імпічмент 61 голосом, 20 сенаторів проголосували проти.

Після цього главою бразильської держави офіційно стане чільний виконувач обов'язків президента, віце-президент Мішель Темер. Його за кілька годин приведуть до присяги. Темер очолюватиме країну до наступних чергових виборів, які мають відбутися 2018 року.

Руссефф закидають маніпуляції з державним бюджетом країни та використання коштів державних банків задля приховування реальних проблем в економіці під час кампанії щодо її переобрання у 2014 році. Крім того, соратники президентки виявилися залученими до масштабної афери із коштами державного паливного гіганта Petrobras.

Сама Руссефф звинувачення називає надуманими, а імпічмент - спробою державного перевороту.

Близько 50 обурених імпічментом Руссефф протестувальників вийшли на акцію біля резиденції президентки. Поліція міста Бразиліа, утім, готується до можливих масштабних протестів, додає агенція AFP

You must be registered for see images




Вовану треба обирати , або імпічмент як Руссефф , або винесуть вперед ногами як Карімова ...
 

Loner

Well-Known Member
У США есть план на случай полномасштабного российского вторжения в Украину

You must be registered for see images


В Госдепе сообщили, что произойдет, если в Украине случится «самое худшее»
01/09/2016 06:48

У США есть план на случай вторжения России на Украину
Об этом в интервью украинской службе заявил координатор Госдепартамента США по санкционной политике Дэниэл Фрид.
«Если война начнет разворачиваться снова, у нас есть функция усиления санкций. Мы это обговаривали с Европой и знаем, что будем делать в этом случае. Но я бы не хотел вдаваться в детали гипотетического сценария, который может произойти. Мы обговаривали это с немцами, французами, поляками и британцами... », - заявил Фрид.
Также представитель Госдепа заверил, что если случится самое худшее, то есть полномасштабное вторжение в Украину, у них «есть наработанный план».
Напомним, как сообщали , ранее Президент Петр Порошенко заявил, что полномасштабное российское вторжение не исключено. В свою очередь представитель департамента Главного управления разведки Минобороны Украины Вадим Скибицкий пояснил, что наступление российские войска могут начать из Крыма.
 
Зверху