KOCTa
Репутація
3 969

Повідомлення профілю Остання активність Повідомлення Інформація

 • как найти модератора сайта??? я хотел бы поговорить по поводу размещения рекламы.
  думаю, что было бы не плохо создать раздел на форуме, в котором бы оговаривалась помощь нашим в АТО и все что с этим связано (волонтеры может какие-то подключаться, и т.д.)
  п.с. может уже и есть где-то такое.а я и не знаю
  KOCTa
  KOCTa
  Ну, те що оффтоп, це точно.
  Ти краще в ПП мені пиши. Це я випадково побачив, що серед оповіщень було таке, що хтось на стіну щось написав.
  а де це ділать моя тема про кацапів які хочуть голодомор на сумщині влаштувати?
  KOCTa
  KOCTa
  Ну, якщо там було слово "кацапи", то, мабуть, видалив.
  Случайно продублировал тему по бабьему яру. Уберите пожалуйста дубликат.
  Удаляй тогда и Шеву и регионы и вообще всю ветку про политику , это что за дискриминация?
  С каких делов удалина тема !! Партия ,,МЫ Имеем Мужество,,-это официально зарегистрированная партия в украине , я дал ссылку на риестры Верзовной влады , а то что там посты начали про МММ то не мои проблеммы ! Беды небудет модератор ??
  В предании старом говорится:
  Когда родится человек -
  Звезда на небе загорится,
  Чтобы светить ему навек.
  Так пусть она тебе сияет
  По крайней мере лет до ста,
  И счастье дом твой охраняет,
  И радость будет в нём всегда.
  Пусть будет в жизни всё прекрасно,
  Без горя и невзгод,
  Пусть будет всё светло и ясно
  На много-много лет вперёд!
  Дедушка прости,внучка опоздала.Юношеский склероз:)
  Дякую, @ndrik. Нехай нам всім щастить у цьому житті. :).
  Триплекс ;)
  С днём рождениявалентиномасляницей, здоровья Вам и Вашим пассажирам ;)
  Дякую, Lacoste :). З днем Закоханих усіх!
  Кохайтеся!
  Доброго дня. Хто мені може пояснити чому мені присвоєно фіолетовий статус ? Чому не було попередження і пояснення про це? Хто і навіщо видаляє мої пости. Адже я начеб-то не порушував ніяких правил ...На цивілізованому форумі такі дії адміністрації неприпустимі.З демократієй у вас, нажаль, як і у комуністів...
  Добрий вечір. Є прохання змінити регістр у назві теми МЕДВЕДЕВ ЖЁСТКО РАСКРИТИКОВАЛ АНТИРОССИЙСКУЮ ПОЛИТИКУ ЮЩЕНКО на звичайний, а то виглядає, як підвищення тону або крик.
  До бану відправив Michael, тому чим він керувався я не знаю. У тому що я можу побачити з цього приводу, лише фото деяких користувачив і назва теми "Москалі,або запроданці.". Тому я теж підстав для бану терміном на рік не бачу. Звичайно таке викладати на цьому форумі не слід, тим більш під такою назвою. Але ж на бан не тягне, тим більш з тою підставою що у Мангуста написана.
  Я з Michaelем спробую з'ясувати у чому справа. Можливо він погорячкував під впливом ображених товиришив.
  За что забанили мангуста? За выложенные фотографии,которые можно найти в "Моих фотографиях"? И про какую "пропаганда/поощрение расовой ненависти" идет речь? Звучали ли какието призывы расовой ненависти?
  Знову питати будете за що Сану новий бан. Ось за це і за створення чергового мультініку:
  ______________
  makeban:
  Во, верно, два шовиниста, а Бандера кто? Пидар, между двумя шовинистами, так же выходит? Так как жил до 30 при коммунизме, типа, взрослел... Появилась возможность отсосать у фюрера (вождя), отсосал под знамена ЭсЭс, но бог судья, фашистам быть владыками не суждено, так он и их начал под "шумок" мочить из-под "тишка", да и под их же знаменами. Поэтому все так легко и удавалось. Вообщем, слов больше нет.
  ____________
  І не за те що це казалось стосовно Бендери, а за слова "Пидар" і "отсосать". Якщо комусь приємно такими словами спілкуватись, спілкуйтесь десь у іншому місті.
  МАХ, ну якби ти таке написав, то ти мало б відрізнявся від нього. Розумієш, те що він пише і як, так само як і будь хто інший, відображає крім того що він хоче сказати, ще й що він за людина. І від того як він це написав, зележить і те скільки людей підтримає те що він написав. Дуже сумніваюсь, що нормальна людина підтримає таку маячню, і скоріше його слова у більшості викликають саме негативне ставлення і переконають у протилежному.
  Я особисто таку маячню як образу не сприймаю. І тобі раджу не підпалюватись від усього, що написано всупереч твоїм переконанням. Інакше ніколи не почуєш іншої думки.
  Вибач, якщо повчаю. Але видаляти повідомлення, з якими згоден, теж не дуже приємно ( це я про твою відповідь ), але читати розділ, де через повідомлення буде лайка, ще неприємніше.
 • Завантаження...
 • Завантаження...
 • Завантаження...
Зверху