Нещодавний вміст від МВольная

  1. МВольная

    Я пишу стихи....

    сижу-улыбаюсь..)) хорош стих
  2. МВольная

    Я пишу стихи....

    Merime, дякую) помітили))
  3. МВольная

    Я пишу стихи....

    Квапливі дні. Усе кудись біжиш.. Спіткнувшись, падаєш, встаєш і знову… Усе вперед, на місті не стоїш, і в той же час, так й не досяг нічого. Біжиш, біжиш… і вже немає сил, дратуєшся на все, на всіх, вдаремно. В той час, як пір'я з твоїх крил облазе впевнено, невпинно, повсякденно. Ми аж...
  4. МВольная

    Я пишу стихи....

    изнанка любви, спс))
  5. МВольная

    Я пишу стихи....

    сутінкові, німі розмови… все так, як вчора, все так, як "знову" холодний чай і порожні стіни, нема нічого, немає зміни. малює тиша в кутках самотність, кричить безодня, про безтурботність судома зводить ангелам крила, і плаче небо, втрачає силу… і плачуть стіни, і плачуть сльози –...
  6. МВольная

    Я пишу стихи....

    Тікати геть. кудись подалі звідси... Лякати смерть, своїм шаленим "к бісу!" Сміятись просто без причин і без пояснень, А слати жорстко, щоб було конкретно й ясно. Йти впевненно, зламавши стіни й втому. Живем лиш раз - хай не жалкуєм в тому.
  7. МВольная

    Я пишу стихи....

    да, это замечательно. тоже очень понравилось..
  8. МВольная

    благодарствую, взаимно =)

    благодарствую, взаимно =)
  9. МВольная

    Я пишу стихи....

    sexy_medved, чудово!
  10. МВольная

    Я пишу стихи....

    Нюрка, афигеть просто medved, весьма интересное творчество у тебя. Данный стиль вдохновляет)
  11. МВольная

    Я пишу стихи....

    Я быть не перестану, но я забуду имя. Сильнее может стану, но иссякают силы... Во мне играет буря, во мне смолкает слово Я кажется не знаю - зачем все это снова? Горят огни желаний, и пепел жизнь разносит Мы дышим этим ветром, но друг друга не слышим Мы угасаем вместе, мы не простим...
  12. МВольная

    Я пишу стихи....

    Классный стих.. тема близкая.. И осенью она воспринимается как нельзя лучше..
  13. МВольная

    Я пишу стихи....

    Я как раз не Поэт, а лишь стремлюсь:) поэтому и предпочитаю помалкивать..))) и кстати никого задеть не хотела, скорей даже классикам посвятить хотелось, не принимайте как личное!
  14. МВольная

    Я пишу стихи....

    А что Поэт? Он обречен на слово. Молчать не может, но и говорить не так-то просто. Пишет снова, чтоб все свои рукописи спалить. Чтоб переплавить чувства и сознание, чтоб заново все, с чистого листа. Чтоб сердца откровенное признание под ноги людям, в мир, где суета... PS: посвящено...
  15. МВольная

    Оффтопики.

    Re: Где жизнь лучше в Украине или России? Про яку "русскую родину" йде мова, якщо ти живеш в - Україні))) Абсолютно з Вієм згодна в його останніх постах. І взагалі. "Строіть об'єкти" і при цьому руйнувати Україну, як Державу - що ж в цьому доброго? Нашо нам потрібні ті об'єкти, якщо...
Зверху