Нещодавний вміст від Ravenne

  1. Ravenne

    -= Баны =-

    Відповідь: -= Баны =- Прошу дати Aiir-7 днів бану за расиські висловлювання та заклики до насильства. http://forums.sumy.ua/showpost.php?p=1954598
  2. Ravenne

    О работе форума...

    Відповідь: Re: О работе форума... Ви знаєте про існування реального життя поза форумом? У мене є робота, особисте життя. Намагаюсь заходити кожен день. Іноді виходить тільки через день. І шантажувати мене не треба, з терористами перемовин не ведемо))) З.І. Стомився стукати по клаві, сходи...
  3. Ravenne

    Проблемы с очками....

    Відповідь: Re: Проблемы с очками.... Користувалась 4 роки послугами оптики 1.0, що на Козацькому Валу. У них широкий вибір і нормальні ціни, але відношення до клієнтів дуже неприємне. І зараз купа кабінетів, то там купуєш, то там, багато продавців, консультантів, але то не ті лінзи дадуть...
  4. Ravenne

    О работе форума...

    Відповідь: Re: О работе форума... От тобі ця клята Равене житття не дає. Зізнавайся, ночами снюсь?))))) Забанила я того Lion7B, не плач тільки)))
  5. Ravenne

    Тимошенко Ю. В. і БЮТ

    Відповідь: Re: Тимошенко Ю. В. і БЮТ Тему запропонувала закрити я. Будуть ще якісь аргументи?
  6. Ravenne

    Предложения и пожелания по поводу работы раздела.

    Відповідь: Re: Відповідь: Re: Предложения и пожелания по поводу работы раздела. А правила читати вміємо? Тема була в більшості оффтоповою, складалась з особистих розмов і образ в бік один одного. Якщо є велике бажання розводити бруд, то для того є спеціальна тема Оффтопики. У житті я Вам...
  7. Ravenne

    Предложения и пожелания по поводу работы раздела.

    Відповідь: Re: Предложения и пожелания по поводу работы раздела. Рішення остаточне, обговоренню не підлягає. З.І. У темі майже не було нічого корисного. Щоденно модераторами видалялось оффтопу, сварок, лайки більше, ніж лишалось дописів за темою.
  8. Ravenne

    О работе форума...

    Відповідь: О работе форума... Сподіваюсь все в тій темі почистила і всіх, хто заслуговував забанила. З.І. Не розумію сенсу створення нової теми з цього питання.
  9. Ravenne

    О работе форума...

    Відповідь: Re: О работе форума... Сонечко, у мене один комп, одна клава, дві руки. Баню всіх по черзі.
  10. Ravenne

    Как добраться до ...

    Відповідь: Re: Как добраться до ... Маршрутка в минулому році коштувала 80 здається грн. Але після того, як замість 3,5 годин їхали 10, більше ними не користуюсь..))) Квитки на автобус близько 53-55 грн (з Полтави на 2 грн дорожче).
  11. Ravenne

    Жалобы на модераторов и администрацию форума.

    Відповідь: Re: Відповідь: Re: Жалобы на модераторов и администрацию форума. Якщо питання риторичне, воно не задається 10 разів. Я вважаю, це образою. Ваше повідомлення я поновила, видаливши те, що теж вважаю некоректним. Видалені повідомлення Сімсона були тільки з вищезазначеним змістом...
  12. Ravenne

    Жалобы на модераторов и администрацию форума.

    Відповідь: Re: Жалобы на модераторов и администрацию форума. Забанила я. За . Повідомлення було написано більше 10 разів. Я вважаю це образою. Мене, як людини, яка прохала призначити Stein помічником і адміністрації, яка його призначила.
  13. Ravenne

    Чи потрібна в Україні російська мова як друга державна?

    Відповідь: Чи потрібна в Україні російська мова як друга державна? !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
  14. Ravenne

    Армії та озброєння різних країн

    Відповідь: Армії та озброєння різних країн Andy та SlawaKPSS, особисті питання з'ясовуйте в особистих повідомленнях!
  15. Ravenne

    Жалобы на модераторов и администрацию форума.

    Відповідь: Re: Жалобы на модераторов и администрацию форума. У тій темі ви перейшли на особистості і почали обговорювати особу Stein. Це заборонено правилами форуму. У гілці "Політика" є тема "Оффтопики". Куди модератор може переносити розмови користувачів не за темою. Це він робить...
Зверху