Нещодавний вміст від sokoloff

  1. sokoloff

    Куплю Куплю ноутбук

    гарний хід)))
  2. sokoloff

    Война...

    Сіра (с) Як ми опинилися в сірій зоні,вже і не пам"ятаємо. Все пролетіло наче мить. Були то під Украми то під руськми. З 16-го якось все "устаканилось", і ми стали нічії. Нічії, то насправді страшніше,ніж чиїсь. Живемо як на острові. Газу нема ще з 14-го. Були запеклі бої,магістраль розбили,і...
  3. sokoloff

    Куплю Куплю ноутбук

    Куплю ноут з диагональю не менее 15" Всякие "емашины" не предлагать С поломками и последующим ремонтом, не предлагать старше 2015 года не предлагать "Игровые" не предлагать Мне нужна исправная печатная машинка Интернет, фотошоп, кино. Бюджет 4000 грн спс с предложениями в приват
  4. sokoloff

    Война...

    Ооо...Лайон-вєган, з дупла виліз. Лайон - що ти куриш? Залазь назад у своє діогєнове дупло, бо тут страшно.
  5. sokoloff

    Война...

    Лєбєді (с) "Лебедями" називають ,в одному прифронтовому місті , пенсіонерів, псевдобіженців та і взагалі усіх "туристів" з окупованої сторони. "Лебеді" бувають різні. Є пєнси Є сором"язливі, та тихі. Є такі, що "яєбал, я в падвалах штукатурку єл под бомбьожкамі". Є звичайні алкаші, що дорвалися...
  6. sokoloff

    Что несет нам русский мир?

    Лєбєді (с) "Лебедями" називають ,в одному прифронтовому місті , пенсіонерів, псевдобіженців та і взагалі усіх "туристів" з окупованої сторони. "Лебеді" бувають різні. Є пєнси Є сором"язливі, та тихі. Є такі, що "яєбал, я в падвалах штукатурку єл под бомбьожкамі". Є звичайні алкаші, що дорвалися...
  7. sokoloff

    Война...

    крокодил
  8. sokoloff

    Продам Холодильник Атлант МХМ 2706-00 б.у.

    Вы будете ковырять цвет мет из того ящика? )) Я просто отдал за 300 грн) они сами приехали, вынесли и увезли и забыл о его существовании))
  9. sokoloff

    Война...

    А в нас поминки))) Вже третій баян розірвали ))) Зі святом друзі))
  10. sokoloff

    Война...

    Сьогодні зустрів людину з "тієї сторони". Їздили хату свою перевіряти, на предмет цілістності) Самі з Горловки. Живуть у Сумах. Розбалакалися. Вони мені і кажуть. Нам там про медведчука багато розповідають. Що як його оберуть до влади, то війні кінець А сценарій такий. Донецька та Луганська...
  11. sokoloff

    Продам Холодильник Атлант МХМ 2706-00 б.у.

    Еще доставку минимум 100 грн учитывайте, до места приема метлома И тот вес, что вы указали, это не чисто метал Метала там 60 %
  12. sokoloff

    Продам Холодильник Атлант МХМ 2706-00 б.у.

    нет дешевле
  13. sokoloff

    Война...

    Крч. Ось вам кастомні "ломи" снайпінгу Роблять повну зборку пасантре з Харківа. Закуповлюють "штучні" стволи з ібею. Викуповлюють мєгадорогу оптіку Якісь "кольца" по 5-7 тищ грн за штуку ( я на цьому не знаюся) Приклади та ложе "пілітся" вручну з якогось "суперЛамінату". А потім всьо то везеться...
  14. sokoloff

    Война...

    У Богдани інші цілі та задачі. Ви ж напевне про 152 мм арту чули? Вона теж не броньована але я регулярно бачу, як їх тягають кразами та мазами. А тут на шасі краза запхали пушку. Як на мене, дуже маневрова техніка в умовах сьогодення. Тимбільше робити швидкі виїзди на позицію, відробили, та...
Зверху