Ultima Online: Kingdom Reborn

KOCTa

Dedywkо |Co100
Команда форуму
Супер Модератор
Відповідь: Re: Пожелания игроков для шарда Free SE Shard

так скидуй Косте и пускай попробует настроить его под наш сервер. ЗЫ: шось я тебе ненахожу
Угу, я теж не знахожу. І ще краще відразу лінк на файл напиши.
 

NAVI

New Member
Re: Пожелания игроков для шарда Free SE Shard

Я скачал выложил в DC++ хаб dchub://epidem.club:777 ник NAVI
 

Sauron

Просто одинокий волк...
Re: Пожелания игроков для шарда Free SE Shard

Я тоже выложил. Локал дс хаб. Ник - Emin3m. Папка инсталл геймс, файл уокр.
 

KOCTa

Dedywkо |Co100
Команда форуму
Супер Модератор
Відповідь: Клиент Ultima Online : Kingdom Reborn

Усім дякую.
Кліент є. Є прога яка змінює ИП-адресу підключення. Але всеодно з ним є проблеми. На працюючий серв не хоче заходити, пише, що клієнт Encrypted. На більш піздніший серв РАНУО заходить, але після вибору сервера на вікно вибору персів вже не доходе. От такі справи. Ще буду пробувати різні варіанти, шукати в інеті, може щось вийде, але на швидкий результат не сподівайтесь.
 

Sauron

Просто одинокий волк...
Re: Відповідь: Клиент Ultima Online : Kingdom Reborn

Усім дякую.
Кліент є. Є прога яка змінює ИП-адресу підключення. Але всеодно з ним є проблеми. На працюючий серв не хоче заходити, пише, що клієнт Encrypted. На більш піздніший серв РАНУО заходить, але після вибору сервера на вікно вибору персів вже не доходе. От такі справи. Ще буду пробувати різні варіанти, шукати в інеті, може щось вийде, але на швидкий результат не сподівайтесь.
Мы в тебя верим! Если что нужно будет выкачать с инета - обращайся, поможем чем сможем. Если будет новый клиент - я буду онлайн практически постоянно)))
 

KOCTa

Dedywkо |Co100
Команда форуму
Супер Модератор
Відповідь: Клиент Ultima Online : Kingdom Reborn

Ну, якщо є бажання допомогти, то пошукайте в інеті, як цім клієнтом до РАНУО приєднуються. Прога яку я знайшов називається UoKRLoader, або UO:KR Client Loader.
Ну і ще що з'ясував, так те, що кажуть, що на новому клієнті не будуть працювати меню які на РАНУО зроблені, а це майже усі. Що до чого, не знаю, бо перевірити можливості нема. Але ж навить приєднавшись до серверу проблеми не скінчаться.
 
Re: Відповідь: Клиент Ultima Online : Kingdom Reborn

Ну, якщо є бажання допомогти, то пошукайте в інеті, як цім клієнтом до РАНУО приєднуються. Прога яку я знайшов називається UoKRLoader, або UO:KR Client Loader.
Ну і ще що з'ясував, так те, що кажуть, що на новому клієнті не будуть працювати меню які на РАНУО зроблені, а це майже усі. Що до чого, не знаю, бо перевірити можливості нема. Але ж навить приєднавшись до серверу проблеми не скінчаться.
глянуть в фаерволе куда конектится клиент и в хосте поменять на свой айпи не пробовал?
 

KOCTa

Dedywkо |Co100
Команда форуму
Супер Модератор
Відповідь: Re: Відповідь: Клиент Ultima Online : Kingdom Reborn

глянуть в фаерволе куда конектится клиент и в хосте поменять на свой айпи не пробовал?
Та з цим все гаразд, читай вище. Кріптованіе не зніймається і РАНУО не сприймає КРшний клієнт.
 

Sauron

Просто одинокий волк...
Re: Клиент Ultima Online : Kingdom Reborn

Желательно сервер с новым клиентом, что бы народу играло побольше =) Я думаю папки небудут сильно страдать, ведь они же в любом случае ПАПКИ :razz:
 

KOCTa

Dedywkо |Co100
Команда форуму
Супер Модератор
Відповідь: Re: Клиент Ultima Online : Kingdom Reborn

Желательно сервер с новым клиентом, что бы народу играло побольше =) Я думаю папки небудут сильно страдать, ведь они же в любом случае ПАПКИ :razz:
Коли буде можливість грати на РАНУО на новому клієнті, тоді і поговоримо про це. Але відразу кажу, те що чув. Ті хто пробував на КР клієнті грати згодом всеодно переходили на звичайний :). Але, як для заманухи згодиться. Тому в цьому напрямку роботи буду робити, але це не пріорітетно, бо моїх можливостей недостатньо щоб самотужки прилаштувати РАНУО до іншого клієнту, хоча, порівняно з минулим роком, я вже і в цьому напрямку трошки "прокачався" :).
 
Зверху