Ultima Online: Kingdom Reborn

VerdikT

New Member
Люди, если у когото есть клиент kingdom reborn дайте скачать плз.
 

Sauron

Просто одинокий волк...
Клиент Ultima Online : Kingdom Reborn

Люди выложите кто-то пожалуйста ссылочку на клиент УО КР, хотел зайти на Abyss поиграть, так нету клиента. Желательно В ДЦ++, или на share.vip Зараннее спасибо! :)
 

Sauron

Просто одинокий волк...
Re: Пожелания игроков для шарда Free SE Shard

Извините, но нету украинского языка после установки винды, так что я скажу на русском((( Вот если бы Костя поставил новую Уо-шку и там начал наводить порядки, то и я бы и наверное ещё много людей потянулись бы на сервер, и с удовольствием там бы играли. Поскольку все эти разделы чаров по классам и т.д и т.п происходят на старом клиенте, то я лично думаю, что они БЕССМЫСЛЕННЫ, так как онлайн на сервере 0-2 человека))))))
 

KOCTa

Dedywkо |Co100
Команда форуму
Супер Модератор
Відповідь: Re: Пожелания игроков для шарда Free SE Shard

Извините, но нету украинского языка после установки винды, так что я скажу на русском((( Вот если бы Костя поставил новую Уо-шку и там начал наводить порядки, то и я бы и наверное ещё много людей потянулись бы на сервер, и с удовольствием там бы играли. Поскольку все эти разделы чаров по классам и т.д и т.п происходят на старом клиенте, то я лично думаю, что они БЕССМЫСЛЕННЫ, так как онлайн на сервере 0-2 человека))))))
Sauron, яку це таку "нову Уо-шку"? Я вже давно казав, дайте новий кліент, я його спробую налаштувати на наш сервак. Можу і лінк дати, якщо пошуком не вмієте користуватись, де його викачати можна. Але в мене не безлімітка, бо у мережи 2 компа, і вона буде на обидва ділітися, подякуємо нашим досвіченим мережовим одмінам, а тим де сервак я з особистих цілей вже давно не користуюсь, тим більш, якщо на ньому включити інет ви на нього не потрапите за мережовою адресою.
 

omen

не тот, кем кажусь
Re: Пожелания игроков для шарда Free SE Shard

цікаво одне, чи потягне той новий крутий клієнт мій старенький кампутєр, який і з тими, що є, глюче просто жахливо. невистачало ще повного переходу на новий клієнт з використанням усіх його фішок, які можуть не підтримуватись старим.
 

Sauron

Просто одинокий волк...
Re: Відповідь: Re: Пожелания игроков для шарда Free SE Shard

Sauron, яку це таку "нову Уо-шку"? Я вже давно казав, дайте новий кліент, я його спробую налаштувати на наш сервак. Можу і лінк дати, якщо пошуком не вмієте користуватись, де його викачати можна. Але в мене не безлімітка, бо у мережи 2 компа, і вона буде на обидва ділітися, подякуємо нашим досвіченим мережовим одмінам, а тим де сервак я з особистих цілей вже давно не користуюсь, тим більш, якщо на ньому включити інет ви на нього не потрапите за мережовою адресою.
Сколько весит клиент и если можно ссылочку в студию. Я попрошу кого-тот выкачать.
 

KOCTa

Dedywkо |Co100
Команда форуму
Супер Модератор
Відповідь: Re: Відповідь: Re: Пожелания игроков для шарда Free SE Shard

Сколько весит клиент и если можно ссылочку в студию. Я попрошу кого-тот выкачать.
2,6 Гб. Вже пропатчений до версії 2.55.0.3 я знайшов тут :
 

Sauron

Просто одинокий волк...
Re: Пожелания игроков для шарда Free SE Shard

Я качаю с Абисса тот клиент, уже пропатченый - ещё пару дней и выложу в ДЦ.
 
Зверху