Криси та миші в будинках

Чи стикалися ви з проблемою крис та мишей у будинках?


  • Кількість людей, що взяли участь в опитувані
    117

TerAn

A---C-D-#D-E---G
В нашому будинку сталася така проблема(думаю, що таке було не тільки в нашому): в домі з’явилися криси. Сьогодні сам бачив двох - побігли з першого поверху у підвал, розміром сантиметрів з 20-30.
Підкажіть, будь-ласка, куди слід звернутися. Якщо я не помиляюся, то такі послуги включені до тарифів ЖКГ. Хто ці роботи провидить, які існують способи? Можливо десь була подібна проблема - які труднощі були, скільки вам це коштувало...
 

Mentol:)

New Member
Я думаю, що перш за все слід звернутися в санепідем службу. Це біля Обласної поліклініки.
 

@del'

Multum in parvo
В нашому будинку сталася така проблема(думаю, що таке було не тільки в нашому): в домі з’явилися криси. Сьогодні сам бачив двох - побігли з першого поверху у підвал, розміром сантиметрів з 20-30.
Підкажіть, будь-ласка, куди слід звернутися. Якщо я не помиляюся, то такі послуги включені до тарифів ЖКГ. Хто ці роботи провидить, які існують способи? Можливо десь була подібна проблема - які труднощі були, скільки вам це коштувало...
Перш за все звернутися до ЖЕКу, т.я. це їх "парафія".
А якщо вже ніяких заходів не буде - у санепід станцію та вищі органи :(
У нас були проблеми з комарями - у лютому їх у підвалі було ДУЖЕ багато. Ледве вдалося "вибити" у ЖЕКа дезінсекцію :(
 

G-Man

...
Модератор
Ответ: Криси та миші в будинках

и в нашем подьезде попадаются. видели в подьезде тоже крысу большую... :(
 

Ananerbe

New Member
Ответ: Криси та миші в будинках

омг !!! у мну в клетке сидит крЫсо и дико таращиццо на меня !!!
 
Ответ: Криси та миші в будинках

Возле областной стоматологии находится обл СЭС. Я думаю, что вам лучше обратиться в гор СЭС, которая находится в конце улицы Супруна. А ЖЭК... Ну придут, ну оббрызгают все закоулки в доме водой, спишут под это дело настоящий яд против грызунов, как это сделали в нашем доме и всего делов. А вообще экзотические животные в наше время в доме очень круто.
 
Останнє редагування:

pride

. . .
Ответ: Криси та миші в будинках

над моим єтажом живет парочка :)
 

В постели с ангелом

Она давно счастлива..
Це катастрофічна проблема заполонили дитячі садки иа гуртожитки багатьох навчальних закладів.Мешканці гуртожитку Аграрного технікума звертались с проханням до адміністації,але чули тільки обіцянки.Я не розумію-чому батьки цих студентів не займаються цим питанням:evil:
До речі,у сусідньому під`їзді в одній із квартир було знайдено безлічь пацюків.Мешканці цієї квартири не змогли дати виправданого пояснення цьому.У результаті їх було виселено,а у квартирі ніхто дейкий час не проживав.
 

Ленивец

Active Member
Ответ: Криси та миші в будинках

Осенью завелось пару маленьких мышек - мышеловка быстро помогла решить проблему.
Вот буквально на днях появилось ещё две. Были уничтожены таким же способом :)

Правда вот откуда они берутся на восьмом этаже панельной 9тиэтажки - ума не приложу.
Эти твари в одной из стенок даже дырку прогрызли маленькую.
 

ЗаЮшКа

вне игры
Ответ: Криси та миші в будинках

единственные крысы в моем доме ето мои соседи
 
Зверху