"Мови" та "языки".

  • Автор теми Shurik-best
  • Дата створення

Дубляж фільмів якою мовою вам більш подобається?


  • Кількість людей, що взяли участь в опитувані
    578

Фокс Малдер

Торговець чорним деревом
Відповідь: Ответ: Відповідь: Ответ: Відповідь: Ответ: "Мови" та "языки".

Во-первых:Америкосам верить нельзя!!! Вот и в данном случае подвели они Вас под "монастырь".;) Гуроны и Ирокезы племена разные. Более того,- ирокезы практически уничтожили гуронов во время междуусобиц. Осталось всего-ничего.Так что не смешите пользователей. :)
Каюсь, грешен, виноват, исправлюсь. Чому це я раптом повірив письменнику із світовим ім"ям, а не повірив крупному спеціалісту з питань корінних народів Америки lyolia. Сам не розумію. Нічого, нехай форумчани посміються.

Во вторых: Про синонимы Вы придумали сами! (Наверное укоренившаяся привычка передёргивать факты и выдавать придуманное за действительное. ;)Конфабуляция чистой воды.) Слово "гуроны" было написано мной в форме метафоры. Специально для Вас объясню - для того, чтобы понять смысл метафоры, человек должен активировать своё правое полушарие мозга, а это значит, что бессознательно уловит нужный смысл.
Знову таки винуватий, що не напружив потрібну півкулю мозку та не зміг розгледіти "метафору". Я ж наївний гадав, що:
МЕТАФОРА (от греческого metaphora - перенесение), троп, перенесение - свойств одного предмета (явления) на другой по принципу сходства, т.е. на основании признака, общего для обоих сопоставляемых членов; скрытое сравнение, уподобление ("говор волн", "яд желаний").
Можна ще раз "спеціально для нас" Ви переносили "гуронів" на "аборигенів" чи навпаки?
 

KOCTa

Dedywkо |Co100
Команда форуму
Супер Модератор
Відповідь: Ответ: Відповідь: Ответ: Відповідь: Ответ: "Мови" та "языки".

Во-первых:Америкосам верить нельзя!!! Вот и в данном случае подвели они Вас под "монастырь".;) Гуроны и Ирокезы племена разные. Более того,- ирокезы практически уничтожили гуронов во время междуусобиц. Осталось всего-ничего.Так что не смешите пользователей. :)
Во вторых: Про синонимы Вы придумали сами! (Наверное укоренившаяся привычка передёргивать факты и выдавать придуманное за действительное. ;)Конфабуляция чистой воды.) Слово "гуроны" было написано мной в форме метафоры. Специально для Вас объясню - для того, чтобы понять смысл метафоры, человек должен активировать своё правое полушарие мозга, а это значит, что бессознательно уловит нужный смысл.
Снова конфабуляция! ;)
Ну, якщо Купера Ви звинувачуєте у брехні, навищо сами кажете що гурони обітають у західної Україні? :)
Аа. Це в мене мабуть права сторона мозку не актувувалась. А у Вас мабуть зараз нарешті ліва актувувалась, бо цього разу метафору Ви в лапках написали.
 
Останнє редагування:

KOCTa

Dedywkо |Co100
Команда форуму
Супер Модератор
Відповідь: Ответ: Відповідь: Ответ: Відповідь: Ответ: "Мови" та "языки".

Каюсь, грешен, виноват, исправлюсь. Чому це я раптом повірив письменнику із світовим ім"ям, а не повірив крупному спеціалісту з питань корінних народів Америки lyolia. Сам не розумію. Нічого, нехай форумчани посміються.
Вже здається не тільки Америки а й окремих теренів України.
 

Фокс Малдер

Торговець чорним деревом
Відповідь: Ответ: Відповідь: Ответ: Відповідь: Ответ: "Мови" та "языки".

Вже здається не тільки Америки а й окремих теренів України.
Справді. Я не знаючи, про що йдеться чомусь подумав, що є такі гуцули що не розуміють українську. А тут просто "метафоричні перетворення".
Цікаво, а ті, хто на форумі пишуть про своє погане знання української також "гурони"?
 

lyolia

Забанен
Ответ: Відповідь: Ответ: Відповідь: Ответ: Відповідь: Ответ: "Мови" та "языки".

Каюсь, грешен, виноват, исправлюсь. Чому це я раптом повірив письменнику із світовим ім"ям, а не повірив крупному спеціалісту з питань корінних народів Америки lyolia. Сам не розумію. Нічого, нехай форумчани посміються.
Зря Вы мне не поверили.;) А за присвоение мне звания "спеціалиста з пітінь корінних народів Америки" отдельное спасибо. Право, не стоило.:blush: Теперь по существу: Гуроны (самоназвание онтваонвесь, что в переводе звучит как "правдивые мужи"). Ирокезы ( ходеносауни -люди длинного дома ) Данные племена вели между собой кровопролитные войны, в результате которых племя Гуронов было почти полностью уничтожено.
Знову таки винуватий, що не напружив потрібну півкулю мозку та не зміг розгледіти "метафору". Я ж наївний гадав, що:...

Можна ще раз "спеціально для нас" Ви переносили "гуронів" на "аборигенів" чи навпаки?
Ознакомтесь со следующим: "Метафора - оборот речи, состоящий в употреблении слов и выражений в переносном смысле на основании какой-то аналогии, сходства, сравнения." Пример: Гуроны - Аборигены.


Ну, якщо Купера Ви звинувачуєте у брехні, навищо сами кажете що гурони обітають у західної Україні? :)
Аа. Це в мене мабудь права сторона мозку не актувувалась. А у Вас мабудь зараз нарешті ліва актувувалась, бо цього разу метафору Ви в лапках написали.
1)Читайте выше.
2) "Гуроны" я взял в скобки не как метафору, а как цитируемое слово.
 

Фокс Малдер

Торговець чорним деревом
Відповідь: Ответ: Відповідь: Ответ: Відповідь: Ответ: Відповідь: Ответ: "Мови" та

Ознакомтесь со следующим: "Метафора - оборот речи, состоящий в употреблении слов и выражений в переносном смысле на основании какой-то аналогии, сходства, сравнения." Пример: Гуроны - Аборигены.
Тоді все зрозуміло, тоді все стає на свої місця. Гурони аналогія з аборигенами, окрім того, звучало, що ми, як корінні жителі України також можемо назватись аборигенами.
Тоді, напруживши потрібну півкулю мозку роблю висновок, що ми всі - гурони, а не тільки ті, хто не знає українську.
 

lyolia

Забанен
Ответ: Відповідь: Ответ: Відповідь: Ответ: Відповідь: Ответ: Відповідь: Ответ: "

Тоді все зрозуміло, тоді все стає на свої місця. Гурони аналогія з аборигенами, окрім того, звучало, що ми, як корінні жителі України також можемо назватись аборигенами.
Тоді, напруживши потрібну півкулю мозку роблю висновок, що ми всі - гурони, а не тільки ті, хто не знає українську.
Ваше право делать любые выводы, главное не переусердствуйте " з напруженням потрібної півкулі", авось ещё пригодится.;)
 

KOCTa

Dedywkо |Co100
Команда форуму
Супер Модератор
Відповідь: "Мови" та "языки".

Ну на цьому мабуть і досить оффтопіку і обговорення гуронів. Може все ж відповісте на питання:
 
Останнє редагування:

zergius

New Member
Ответ: Відповідь: Ответ: "Мови" та "языки".

А Положій - це муха, яка чіпляється до хвоста вола. До того ж він таке відношення має до української культури, як я до нігерійської.
Вам что-нибудь говорит имя Макс Бондоренко и названия "Обрати янгола" и "Мері та її аеропорт"?
Если нет, то советую сначала ознакомиться с этими произведениями, а потом говорить о влиянии Положия на культуру.
P.S. Я не думаю что Вы - нигерийский писатель или поэт :)
 

[s]AINT-Tsypa

twitter.com/abuzaind
Відповідь: "Мови" та "языки".

Я, к сожалению (или к счастью), не фанат Положия, но его книна "Обрати янгола" -- просто прелесть! Советую всем почитать!
 
Зверху