Діяльність Кабінету Міністрів Олексія Гончарука

d324co

Well-Known Member
А "мальчика" то и не было ))) цирк продолжается )))

В Офісі президента заява Гончарука про відставку не зареєстрована (ДОКУМЕНТ)
29 січ 2020, 20:53
Прем'єр-міністр України Олексій Гончарук найімовірніше заяви про свою відставку 17 січня 2020 року не писав. Принаймні, його заява не була зареєстрована в Офісі президента.
 

d324co

Well-Known Member
Яка турбота про нас, аж не знаю, що й казати...

You must be registered for see images attach
 

arnisumy

Well-Known Member
06.02.20 23:59
Уряд затвердив тарифи на медичні послуги в 2020 році

Кабінет міністрів 5 лютого затвердив проєкт постанови "Деякі питання удосконалення реалізації програми державних гарантій медичного обслуговування населення у 2020 році" зі змінами. Проєкт був розміщений на офіційному сайті МОЗ для громадського обговорення 28 січня 2020 року.
Як передає видання зазначає, що постанову зі змінами поки що не оприлюднено ані на урядовому порталі, ані на сайті Міністерства охорони здоров'я, і пропонує читачам затверджений документ.
Як стверджують експерти, зміни не є суттєвими, і не стосуються оприлюднених раніше тарифів на медичні послуги, а лише деяких формул розрахунку, без змін загальної суми.
Втім, деякі тарифи все ж змінились. Зокрема, тариф з надання допомоги новонародженим у складних неонатальних випадках зріс з 26 087,72 грн до 29 678,86.
Нагадуємо, постанова визначає тарифи та механізми оплати медпослуг для екстреної, вторинної (спеціалізованої), третинної (високоспеціалізованої), паліативної медичної допомоги, медичної реабілітації, медичної допомоги дітям до 16 років, медичної допомоги у зв'язку з вагітністю та пологами.

Порядок реалізації програми включає такі тарифи, як:
4 563,64 грн – базова ставка за проліковані випадки, які включено до пакетів "Хірургічні операції дорослим та дітям у стаціонарних умовах" та "Стаціонарна допомога дорослим та дітям без проведення хірургічних операцій". Тариф встановлюється як комбінація глобальної ставки та базової ставки на пролікований випадок, до якої застосовуються вагові коефіцієнти, що враховують складність клінічних випадків та інтенсивність використання ресурсів;
19 332,31 грн – тариф з надання допомоги при гострому мозковому інсульті в стаціонарних умовах (ставка на пролікований випадок);
16 001,43 грн – тариф з надання допомоги при гострому інфаркті міокарда в стаціонарних умовах (ставка на пролікований випадок);
8 136,03 грн – тариф на пологи, передбачені специфікаціями;
– від 29 678,86 грн до 102 124,96 грн – тариф з надання допомоги новонародженим у складних неонатальних випадках (залежно від складності наданої послуги).

До тарифів, які передбачені проєктом постанови, не включено вартість лікарських засобів, медичних виробів та витратних матеріалів, які забезпечуються у централізованому порядку за рахунок інших програм держбюджету.
Крім того, тариф на медичні послуги з первинної медичної допомоги встановлюється як базова капітаційна ставка за обслуговування одного пацієнта, який подав декларацію про вибір лікаря, який надає первинну меддопомогу, та становить 600,48 гривень на рік.
До тарифу обслуговування одного пацієнта, який підписав декларацію про вибір лікаря, застосовуються (шляхом множення) такі коригувальні коефіцієнти залежно від вікової групи пацієнта: від 0 до 5 років – 2,465; від 6 до 17 років – 1,356; від 18 до 39 років – 0,616; від 40 до 64 років – 0,739; понад 65 років – 1,232.
 

xxxFAFNIRxxx

Вечный студент :)
Рада звільнила Бабак з посади міністра розвитку громад та територій

Верховна рада України підтримала за основу та в цілому проект постанови №2767 "Про звільнення Бабак А.В. з посади міністра розвитку громад та територій України". Проект підтримали 266 нардепів.

(с)
 

Aiir

_
Модератор
За отключение нужно заплатить, и немало. А за восстановление подключения - еще больше (а, возможно, и плату за все время отключения)))
а вот такой вопрос : а могу ли я то же установить плату за транзит газа ?? - через мой двор идёт газовая труба на всю улицу
 

d324co

Well-Known Member
я бы мог вам написать как у нас тут. но боюс что вам ето не интересно..
но скажу что у нас тоже за електрику 2 платежа. за газ не знаю, у нас 99% електричество.
Думаю, что у Вас, там, невозможна ситуация, когда президент пернул в лужу заявил о снижении цен на газ, а вместо снижения - в прошлом месяце платежка за газ была 1009 грн, в этом 1010 + дополнительно за транспортировку 105 грн...
 
Зверху