Крикунів-попрошайок ГЕТЬ з вулиць Сум !

STOP-KAZAP

Active Member
Ще й сніг не розтанув а вже попрошайки крикуни заполоняють вулиці своїм криком.
Чому ми їх терпимо?
Хто їм дав право порушувати громадський спокій своїм криком?
Вулиці це громадські території, а в громадських місцях треба дотримаватись правил.
Якщо йому дозволяється вить цілий день в центрі міста, то чому тоді мені/вам не можна покакати на центральній площі?

Хочеш покакать - йди в туалет.
Хочеш покричать - йди в парк на літню площадку й збирай там школоту й кричи їм.
Чому нормальні люди повинні терпіти всих цих бічів?

Вибачаюсь за таке відверте порівняння, але це все з лайном тільки й можна порівняти, бо ніякого ні мистецтва, ні користі в тому нема. Лише всим заважають своїм виттям,і збирають біля себе стаї недорозвинутих і наркоманів. Що це таке? Мені просто соромно за наше місто.


Якщо ми дике племя то тоді питань нема.
А якщо ми хочемо бути цивілізованим суспільством то треба і поводитись цивілізовано.
Отже нормальним людям яким вже набрид весь цей БИДЛАм пропоную висловлювати свої обурення.

Куди дивиться влада?
Хто може пояснити?

You must be registered for see images attach

You must be registered for see images attach
 
Останнє редагування:

acernotik

Active Member
то на тебя собаки кидаются, теперь крикуны. Ты уже вступил в партию своего кумира ляшка?
Якщо йому дозволяється вить цілий день в центрі міста, то чому тоді мені/вам не можна покакати на центральній площі?
если ты во время процесса буш лабать на гитаре и в такт попёрдывать - соберешь толпу таких же как и ты поклонников.
 

STOP-KAZAP

Active Member
то на тебя собаки кидаются, теперь крикуны. Ты уже вступил в партию своего кумира ляшка?

если ты во время процесса буш лабать на гитаре и в такт попёрдывать - соберешь толпу таких же как и ты поклонников.
Я так розумію ти один із тих попрошайок бічів крикунів.
Виходить я тобі безкоштовно ідею подав, тепер будеш своїм недорозвинутим прихильникам не тільки кричати а ще й показувати як ти какаєш в такт.

Воно б то й нічого, показуйте, що ж зробиш наш край багатий на ідіотів, от лише б робили це подалі від нормальних людей.
 
Останнє редагування:

acernotik

Active Member
Я так розумію ти один із тих попрошайок бічів крикунів.
Виходить я тобі безкоштовно ідею подав, тепер будеш своїм недорозвинутим прихильникам не тільки кричати а ще й показувати як ти какаєш в такт.
ты миня разоблачил. Когда в след. раз разминируешь своим гавнодавом мину, то знай - там был я))))))
 

Кос

Active Member
а чё- когда нормально исполняют на гармони, гитаре, барабанах, поют нормальные не пропагандистские песни (без цензуры)- то почему бы им не быть? Вы в Киеве летом на площади Независимости бывали? так вот там частенько на гитарах играют, разные шоу устраивает.

весело, душевно, приятно.

хотя сейчас молодёжь всё больше в контактах и одноклассниках, а Вас послушают- так вообще на улицы перестанут выходить ;) (шучу).
 

Deather

Well-Known Member
а чё- когда нормально исполняют на гармони, гитаре, барабанах, поют нормальные не пропагандистские песни (без цензуры)- то почему бы им не быть? Вы в Киеве летом на площади Независимости бывали? так вот там частенько на гитарах играют, разные шоу устраивает.

весело, душевно, приятно.

хотя сейчас молодёжь всё больше в контактах и одноклассниках, а Вас послушают- так вообще на улицы перестанут выходить ;) (шучу).
дуже приємно, коли тобі кожний день ці шоу влаштовують, а в тебе вдома ще й маленькі діти.
 

Кос

Active Member
дуже приємно, коли тобі кожний день ці шоу влаштовують, а в тебе вдома ще й маленькі діти.
без понятия, я там не жил рядом; про то - что там большая территория- не думаю что шум долетает до жилых домов.
вообще жить в центре- это всегда проблема с тем-что будет шумно в квартире. вон даже по ул Харьковская пройти мимо Эльдорадо- вечно ор с колонок, а там жилой дом...

про Сумы скажу- да, стоит на мосту через 9 мкрн человек и играет на баяне- гитаре: кому он может мешать?
 

Deather

Well-Known Member
без понятия, я там не жил рядом; про то - что там большая территория- не думаю что шум долетает до жилых домов.
вообще жить в центре- это всегда проблема с тем-что будет шумно в квартире. вон даже по ул Харьковская пройти мимо Эльдорадо- вечно ор с колонок, а там жилой дом...

про Сумы скажу- да, стоит на мосту через 9 мкрн человек и играет на баяне- гитаре: кому он может мешать?
мост є мост, на Соборній вони вже з-ли вусмерть - то дудки, то гітари з диким ором, то генделики.
 

Сантол

solar.vip/santolege
Есть нормально играющие музыку и даже с голосом. Всех с говном смешивать не стоит. Хотя ты, , сам {moderator mode} вечно всем недовольный, без слуха и голоса.
 
Останнє редагування модератором:
Зверху