Жалоба от Светлана Александровна на сообщение

VIB

vib : bash
Модератор
Dr.Lector, незабаненный - да, кроме последних двух.
Также, пане Льоля, вами нарушено правило форума:
2.8. Запрещается заходить на форум и помещать на его конференциях сообщения под никами других участников, даже если эти участники сами доверили Вам пароль с этой целью.
 

Dr.Lector

Забанен
Я не переходжу на особистості, хоча в мою адресу часто-густо лунають образи. Політичними поглядами не вийшов.



Можу ще десятка два накидати подібних образ.
 

Dr.Lector

Забанен
Dr.Lector, незабаненный - да, кроме последних двух.
Также, пане Льоля, вами нарушено правило форума:
Ви про мiй довічний бан? Так було. Але завжди в мене був всього лише один нік. Зауважимо, що Коста мене забанив довічно за те, що я відповів на матірну лайку в мою адресу в особистих повідомленнях. Я показав Кості цю образу, він відповів : "ну і що?" Пiсля цього я відповів матерщиннику його ж монетою і був забанений довічно. Матюкальник, в свою чергу, не був забанений навіть на пару днів.
 

Светлана Александровна

меркантильная скептичка
Модератор
Можу зробити припущення, що Dr.Lector цим висловлюванням мав на увазі своє вкрай негативне ставлення до активістів та членів партіі ВО "Свобода" з Галичини.

Ви є активістом або членом партії ВО "Свобода" ?
Та мабуть завтра вступлю в цю партію,дуже подобаються ії дії.
А по сути
 

Dr.Lector

Забанен
Ось особистi образи на мою адресу лише з одного топiку. Цього нiхто не не помічає.



















 

VIB

vib : bash
Модератор
Ви про мiй довічний бан?
2.5.2. В случае использования нескольких ников одним лицом в корыстных целях (например голосования в опросах, создание нового ника, в случае бана предыдущего, реклама ) один ник будет наказываться, или, к уже имеющемуся бану, добавляться, бан на срок от недели до месяца, а остальные пожизненно, без права создания новых.
А ваш последний постинг - п. 1.19 правил форума: "злоупотребление правом жалобы". Если С.А. выдаст вам красную карту за одно из нарушений, то подобную карту выдам и я за следующее.
 

Dr.Lector

Забанен
Та мабуть завтра вступлю в цю партію,дуже подобаються ії дії.
А по сути

Впевнений, там гiдно оцiнять Вашi чесноти. Вступайте швидше, бо iдейнi сумчани вже звiдти повтiкали.





Там ще багато посилань, та Ви не звертайте уваги. Безсумнiву Ви будете гiдним членом цього збiговиська.
 

Dr.Lector

Забанен
А ваш последний постинг - п. 1.19 правил форума: "злоупотребление правом жалобы". Если С.А. выдаст вам красную карту за одно из нарушений, то подобную карту выдам и я за следующее.
В тому i справа, що я нiколи не не скаржуся. Я лише показав для прикладу.
А лякати мене не треба. Впивайтесь владою давати картки. Може відчуєте себе справжнім чоловіком. Не кашляйте.
 
Зверху