Олимпиада

DeNeK

New Member
Прошу вибачення! за попереднє запитання))

Згідно
Олімпіада буде розбита на 3 етапи, перший зрозуміло, а от шотілось би уточнити що з себе представляють 2 та 3 етапи?
 

dreamer

Member
Прошу вибачення! за попереднє запитання))

Згідно
Олімпіада буде розбита на 3 етапи, перший зрозуміло, а от шотілось би уточнити що з себе представляють 2 та 3 етапи?
Мені цікаво — чи впливають ці питання на вашу участь в олімпіаді?
На відкритті олімпіади я все поясню :)

Але якщо все ж виникло таке питання, то спробую сказати декілька слів.

У нашому місті вже давно проходять декілька традиційних олімпіад з програмування, тож нам хотілося внести деякі особливості, що зроблять участь більш цікавою і допоможуть розкрити якості програміста повніше.

Запланована олімпіада складається з трьох етапів:
  1. Вирішення алгоритмічних задач на швидкість. Задачі різної складності, мають різну вартість (у балах). Дозволяють показати хист до вирішення складних алгоритмічних проблем та безпомилкової програмної реалізації. Доволі традиційний етап.
  2. Розбір розв’язків попередніх задач іншими командами, з метою пошуку в них помилок і слабких місць. Результатом є написані учасниками вхідні дані, що мають показати хибність розв’язків. Етап дозволяє показати здатність до аналізу існуючого коду.
  3. Реалізація деякого алгоритму, опис якого даний. Потребує здатності працювати з документацією. Також потребує здатності аналізувати алгоритм та оптимізувати його роботу.

Завдання не потребують спеціальних знань з системного програмування.
 

DeNeK

New Member
Мені цікаво — чи впливають ці питання на вашу участь в олімпіаді?
Звісно ні...Мене схвилював третій етап, оскільки я про таке в олімпіадному програмуванні вперше чую (в принципі як і другий етап), тому що я не докінця зрозумів про нього...
Але тепер щось провидняється))

Поправте якщо я неправий:
"нам дадуть опис мережевого протоколу, ми муситимемо з ним розібратись та виконати дії з сервером зігдно умовизавдання"

Скажіть, а якщо код наданий на другий етап буде повністю не правильний?
 

Cris

Member
Мені цікаво — чи впливають ці питання на вашу участь в олімпіаді?
На відкритті олімпіади я все поясню :)

Але якщо все ж виникло таке питання, то спробую сказати декілька слів.

У нашому місті вже давно проходять декілька традиційних олімпіад з програмування, тож нам хотілося внести деякі особливості, що зроблять участь більш цікавою і допоможуть розкрити якості програміста повніше.

Запланована олімпіада складається з трьох етапів:
  1. Вирішення алгоритмічних задач на швидкість. Задачі різної складності, мають різну вартість (у балах). Дозволяють показати хист до вирішення складних алгоритмічних проблем та безпомилкової програмної реалізації. Доволі традиційний етап.
  2. Розбір розв’язків попередніх задач іншими командами, з метою пошуку в них помилок і слабких місць. Результатом є написані учасниками вхідні дані, що мають показати хибність розв’язків. Етап дозволяє показати здатність до аналізу існуючого коду.
  3. Реалізація деякого алгоритму, опис якого даний. Потребує здатності працювати з документацією. Також потребує здатності аналізувати алгоритм та оптимізувати його роботу.

Завдання не потребують спеціальних знань з системного програмування.
а вне конкурса можно поучаствовать?
 

Cris

Member
Такого бути не може — розв’язки на першому етапі будуть перевірятися стандартним набором тестів.
что то я тут непонял
а не хотите ли вы сделать как на topcoder ? то есть сначала участники решают задачи потом здают
начинается период челенжа(или как он там наз.) участникам открываются исходные коды задач других участников и если учасник подбирает контр-тест к задачу другого участника то ему добавляются балы, если тест не получился - отнимаются, у кого задачи на таких тестах не проходят до систем теста не доходят ....
 

DeNeK

New Member
Відповідь: Олимпиада

А...тепер я зрозумів (дякуючи Cris)
 
Зверху