Коронавірус. Обговорення стану в місті.

  • Автор теми VIB
  • Дата створення

d324co

Well-Known Member
"Отмечали - веселились, подсчитали – прослезились"


С Новым Годом, товарищи! С новой волной...
 

d324co

Well-Known Member
Що до "легкості омікрона" - мабуть це ствердження не підтверджені з лікарень та моргів (((

 

Glucker

Здесь был статус
Що до "легкості омікрона" - мабуть це ствердження не підтверджені з лікарень та моргів (((

Скільки відсотків смертельних випадків від кількості захворювань було при минулих хвилях ковіду і при нинішній?
 

Glucker

Здесь был статус
Прямо-таки ковідний бевіз
Українські COVID-сертифікати визнали ще шість країн світу
До складу Довірчої мережі е-здоров'я ЄС, члени якої взаємно визнають цифрові COVID-сертифікати, приєднались нові країни-учасниці. Йдеться про такі країни, як: Ліван, Чорногорія, Тайвань, Уругвай, Туніс та Таїланд. Таке рішення дозволить під час перетину кордону з цими країнами використовувати цифровий COVID-сертифікат, отриманий в Дії. Це стосуватиметься тих громадян, які вакцинувалися від коронавірусної хвороби або нещодавно одужали.
На сьогодні до складу Довірчої мережі е-здоров'я ЄС входить 60 країн світу. Серед яких не лише найближчі до України європейські країни, такі як Польща, Австрія, Латвія та решта членів ЄС. Але й країни з інших континентів, зокрема Сінгапур, Нова Зеландія та ОАЕ. Повний перелік країн-учасниць мережі можна знайти тут -
У 2022 році планується, що склад цифрової мережі розшириться до 80 країн-учасниць.
 

d324co

Well-Known Member
Скільки відсотків смертельних випадків від кількості захворювань було при минулих хвилях ковіду і при нинішній?
Нажаль, менший відсоток смертності перекриється більшим відсотком заражень. Хоча, менший відсоток смертності - то ще не факт, хвиля омікрону ще тільки нарастає
 

d324co

Well-Known Member

И ведь ни разу не удивительно... Постоянный стресс и запертость в домах...
 

LevAris

Well-Known Member
Чи він не стверджував, що мета вакцінації населення - досягнення "коллектив
Ну технически все верно, если убрать от внимания новые штаммы. Но так как в мире существуют страны типа Индии или африканских с плохим развитием, где процент вакцинации стремится к нулю, там эти штаммы и будут развиваться, и хрен что с этим сделаешь. Ждем японскую вакцину. А пока ее ждем, колемся файзером, авось омикрон пройдет в лёгкой форме.
 

d324co

Well-Known Member
Ну технически все верно, если убрать от внимания новые штаммы. Но так как в мире существуют страны типа Индии или африканских с плохим развитием, где процент вакцинации стремится к нулю, там эти штаммы и будут развиваться, и хрен что с этим сделаешь. Ждем японскую вакцину. А пока ее ждем, колемся файзером, авось омикрон пройдет в лёгкой форме.
Вообще то было ответ на:
Какой идиотизм... Ни один авторитетный источник ни разу не утверждал (и не мог это делать), что вакцина является панацеей.
Насчёт пфайзера - хз, все мои знакомые медики утверждают, что КоронаВак хранившийся в подходящих для него условиях (бытовом холодильнике) надёжнее, чем пфайзер, хранящийся в таких же условиях, как КоронаВак. А где уколоться пфайзером, хранившиеся в требуемых для него условиях, я в Сумах не знаю (((
 
Зверху