За кого будут ваши голоса на выборах.

Якби вибори були сьогодні, то за кого б Ви віддали свій голос?

  • БЮТ

    Голосів: 26 29.9%
  • НУ-НС

    Голосів: 23 26.4%
  • Партія Регіонів

    Голосів: 12 13.8%
  • КПУ

    Голосів: 4 4.6%
  • СПУ

    Голосів: 2 2.3%
  • ПСПУ

    Голосів: 1 1.1%
  • Свобода

    Голосів: 5 5.7%
  • Блок Литвина

    Голосів: 0 0.0%
  • Проти всіх

    Голосів: 12 13.8%
  • Інше

    Голосів: 3 3.4%

  • Кількість людей, що взяли участь в опитувані
    87
  • Опитування закрито .

Фокс Малдер

Торговець чорним деревом
Відповідь: За кого будут ваши голоса на выборах.

Звичайно, це Ваше право. Просто я особисто (за пана Merime я казати не буду) не побачив будь-яких вагомих аргументів від Вас на користь цього політика. Просто симпатії на противагу до проукраїнського політикума.
 

KOCTa

Dedywkо |Co100
Команда форуму
Супер Модератор
Кстати куда делись деньги криворожстали ?(это уже вопрос ко всей помаранчевой шайке)
А это надо у Януковича спрашивать. На сколько я помню, Криворож сталь продавалась уже при Еханурове, но он примьером был не долго.
 

Andys

New Member
теперь у нас есть новы мутант-политсила во главе с Луценко. Я так понял вся идеология блока - "Мы - партия Президента" :)
 

CHGrey

Rzzevskiy
А это надо у Януковича спрашивать. На сколько я помню, Криворож сталь продавалась уже при Еханурове, но он примьером был не долго.
Да ,наверное. Надо всем проголосовать за Януковича а потом спросить
у него куда дели помаранчевые эти миллиарды.Может быть он и вычислит,
тогда и узнаем.


Янукович уже тем лучше чем Ющенко что не говорит :мои руки никогда не крали, итд. итп.
 

Фокс Малдер

Торговець чорним деревом
Відповідь: Re: За кого будут ваши голоса на выборах.

теперь у нас есть новы мутант-политсила во главе с Луценко. Я так понял вся идеология блока - "Мы - партия Президента" :)
Наскільки я зрозумів, він не голова цього блоку. Він просто перший номер в списку. Щодо ідеології - дійсно нічого на зрозуміло. А ще почув (на 5-му каналі), що поки це блок, а потім (ближче до виборів) спробують з нього зробити партію. А якщо хтось з нинішних представників не захоче вступити до цієї партії, то його просто "попросять" (навіщо треба створювати з досить таки відмінних одна від одної партій одну мегапартію - я просто не знаю). Можливо хтось знає більше - викладіть, будь ласка.
 

CHGrey

Rzzevskiy
А Луценко вообше клоун-за год в МВС наворовал столько что хватило создать партию а зто бешенные деньги-студентам поддержки в Сумах
по 10 гр давали .и так по всей Украине

"Борец" за справедливость ХА ХА
 
Останнє редагування:

Фокс Малдер

Торговець чорним деревом
Відповідь: За кого будут ваши голоса на выборах.

А Ви його за руку ловили? Є у Вас матеріали кримінальної справи на нього? Чи Ви з комплексною комісією приходили в МВС і у Вас на руках є її офіційні висновки? Звідки така інформація?
 

CHGrey

Rzzevskiy
Re: Відповідь: За кого будут ваши голоса на выборах.

А Ви його за руку ловили? Є у Вас матеріали кримінальної справи на нього? Чи Ви з комплексною комісією приходили в МВС і у Вас на руках є її офіційні висновки? Звідки така інформація?
Тогда откуда такие деньги? Я тоже хочу такие ,только что б
не воровать.

Бандиты рвутся во власть
это ж сказать такое.
они там уже по третьему кругу.
 

CHGrey

Rzzevskiy
На Украине хоть один чиновник такого ранга сидел? или мы живем
в Швейцарии где нет коррупции
 

-TRIGGER-

New Member
А Луценко вообше клоун-за год в МВС наворовал столько что хватило создать партию а зто бешенные деньги-студентам поддержки в Сумах
по 10 гр давали .и так по всей Украине

"Борец" за справедливость ХА ХА
Да уже вся страна знает, что его финансирует Жвания, а вы все не в
курсе. Об этом публично заявил и Луценко и Жвания, вам этого
достаточно? А на чем основываются ваши обвинения?
 
Зверху