Чи потрібна в Україні російська мова як друга державна?

Нужен ли русский язык, как второй государственный в Украине?


  • Кількість людей, що взяли участь в опитувані
    1 176

Рубин

Совість є,але не ...
всегда удивляли такие призывы, написанные на русском языке...
Та то щоб всім зрозуміло було, бо існує ще й така думка :
НО! Будут ли его понимать или общаться с ним на том языке - вопрос уже другой
Бо так склалося, що українці чомусь навчались російською мовою і місцями знають її краще української. Тобто української не розуміють. Це є помилка, яку необхідно виправити.
 
Останнє редагування:

dendodor

Active Member
Бо так склалося, що українці чомусь навчались російською мовою і місцями знають її краще української. Тобто української не розуміють. Це є помилка, яку необхідно виправити.
Но надо ли это делать насильственно?
 

Рубин

Совість є,але не ...
Но надо ли это делать насильственно?
Гггггг. З дітьми зараз починають спілкуватися українською мовою, починаючи з дит. садка. Для них українські слова - це норма. В чому полягає насильство я не бачу. Те, що для деяких батьків це складає незручності я з вами згоден, та якщо вони приймають активну участь у вихованні дитини і проводять багато часу у спілкуванні з дитиною а не покладаються лише на вихователів та вчителів, то і для них не буде великих незручностей.
Наприклад: я навчався в українській школі. Після її закінчення, мені довелося продовжити навчання на російській мові. Я майже не розумів термінів "делить, умножать, разница, касательная и др." Це складало деякі незручності.
До речі, недавно на пральному порошку _______ побачив, що нема інструкції російською мовою.
 
Останнє редагування:

dendodor

Active Member
Вас що били вчителі , на уроках української мови й літератури ?
Уважаемый, насилие - это навязывание кому-то чего-либо против его воли, либо ограничивая пр и этом его выбор. Если Вас взять и посадить в яму, из которой Вы не выберетесь без посторонней помощи, это насилие, но Вас же никто при этом не бил)))))) Ну, как вроде с нынешней "войной" на Донбасе. Приносят ребятам повестку. и говорят: "Ты должен идти защищать!!!" Но почему таких повесток не приносят детям наших чиновников??? Они не должны никому ничего? Вот Вам пример насилия. Просто не надо мыслить банально.
 

Roger Wilco

Heavy Metal Forever
Шановні, про що взагалі йдеться? Країна - Україна, мова українська. Особлива підтримка будь якої мови, окрім українською, є дискримінацією, бо в нас проживає дуже багато людей різних національностей.
Вельми шановний
У тебе не виникає питання, чому в РФ немає другої державної мови, адже то многонаціональна країна?
Що ви товчете воду в ступі, шановні, вам нічім себе зайняти? Чого вам в житті ще не вистачає, окрім "державної" російської мови? Рузького духу не вистачає? Смішно читати цю всю маячню про рузьке язик.
Останній твій пост це просто рідке лайно. Не хочеш захищати - їдь куди завгодно і не примазуй до свого егоізму якусь демократію та спротив насильству, "банальномьіслящій" ти наш. :) Захищати треба землю, а не Порошенків. І взагалі, ти, шановний, не любітєль рузькаго міру часом?
 
Останнє редагування:

Рубин

Совість є,але не ...
Ну, как вроде с нынешней "войной" на Донбасе. Приносят ребятам повестку. и говорят: "Ты должен идти защищать!!!" Но почему таких повесток не приносят детям наших чиновников??? Они не должны никому ничего? Вот Вам пример насилия.
Та що ви весь час всі валуєте за тих ччччінуш та їх дітей. До чого тут вони? Так само можна і на сусіда показувати пальцем і кричати, що доки йому не принесуть я не піду. Ось так недалеко ви дивитесь. Такі всі нещасні та зґвалтовані. Подивіться інтерв'ю російських солдатів. В них особливо не питають, чи хоче він їхати в Україну.То є насильство. А кому на вашу думку мають приносити повістку в Україні? Спочатку Порошенку, потім всій без виключень Верховній раді, Кабміну, Прокуратурі та суду, Всім підрозділам міліції та МНЗ, ітд. Конкретно вам в останню чергу. Ну не хочеш не йди. Хоча таких краще туди і не брати.
 

Devlin

New Member
Я общаюсь на русском большую часть жизни, но меня абсолютно не напрягает его не государственный статус.
 

Йозеф

Active Member
Наприклад: я навчався в українській школі. Після її закінчення, мені довелося продовжити навчання на російській мові. Я майже не розумів термінів "делить, умножать, разница, касательная и др." Це складало деякі незручності.
Это так печально... Я учился в русской школе, потом в украинском колледже, а потом в русском университете - никаких проблем с терминами и их пониманием не испытывал.

З дітьми зараз починають спілкуватися українською мовою, починаючи з дит. садка. Для них українські слова - це норма. В чому полягає насильство я не бачу.
Проблема в том, что после украинской школы и русского дома - дети говорят убогим суржиком.

Уважаемый, насилие - это навязывание кому-то чего-либо против его воли, либо ограничивая пр и этом его выбор.
Всё много проще: не нужно ограничивать выбор. Его никто и не ограничивает. Просто государство не может содержать в каждом районе набор школ с языками обучения всех стран мира. Поэтому оно содержит школы с государственным - украинским. Вы хотите на русском? Да нет вопросов: открываете свою, частную школу - и вперёд да с песней. Выбор есть всегда.
 
Зверху