Предупреждения и наказания.

Статус
Закрита.

KOCTa

Dedywkо |Co100
Команда форуму
Супер Модератор
, попередження за постійні образи на адресу інших користувачів.
 

KOCTa

Dedywkо |Co100
Команда форуму
Супер Модератор
, попередження за на адресу іншого користувача.
 

KOCTa

Dedywkо |Co100
Команда форуму
Супер Модератор
- місяць бану за на адресу модератора.
 

KOCTa

Dedywkо |Co100
Команда форуму
Супер Модератор
тиждень бану за провакування флейму у розділі.
 

KOCTa

Dedywkо |Co100
Команда форуму
Супер Модератор
, попередження за постійні образи на адресу інших користувачів.
Останнє попередження
Останнім було таке:
+
Пидар-хемалюшка, ЗАВАЛИ КА ЕБАЛО! Я сегодня писал про Сарту, єто тебе говновата и такие же пидары как ты методы выдают! Никто там первый не стрелял, это я тебе передаю слова жителей Сарты. Почему ты еще тут уебок?! Пиздуй в ДНО и там "процветай"! Нехрен тут небо коптить своим зловонем.
П.С. Не сдержался, как же блять земля носит таких ПИЗДАБОЛОВ?! Куда админы смотрят? Тут филия Шария нарисовалась?!
Ничем не обоснованый? эТи твои пидарские пруфы, как и треп "сестры офицерской дочки, которая лично видела как мальчика в трусиках распинали" - это просто дерьмо для быдла. Я говорю от родственников тех, с кем я работаю. А то что там по ТЭВЭ напиздят - так то твои коллеги журнабляди строчат. Эти бредни из той же оперы что Правый Сектор на Западной . Я могу при желании в любой момент звякнуть на добрую чась горячих точек и послушать кто и как стреляет. Такое вот у меня "счастье". Окей.. я записываю пальбу и выкладываю - ТЫ ВАЛИШЬ НАХУЙ С ФОРУМА?! ИДЕТ? Никаких мультов - просто валишь нахуй.

П.С. Текст адресованый хемалю.
П.П.С. Чето я с сепарским полупокером дохера говорю...
 

KOCTa

Dedywkо |Co100
Команда форуму
Супер Модератор
3 місяці бану за постійний флуд, троллінг (провокування флейму) і підтримку сепаратизму.
( попередній нік ) відправляється до довічного бану - флуд, провокування флейму, підтримку сепаратизму і образи на адресу України/українців.
 

KOCTa

Dedywkо |Co100
Команда форуму
Супер Модератор
Сирьожа, от сидів би далі тихенько, я б і далі робив вигляд, що я не здогадався.

А так, мені тут теж згадалось, які ти ніки останнього разу створював. До речі, з фантазією у вас обох все однаково погано.
в довічний бан як мульт забаненого Зерга-21-фемідаса і власника ще штук вже під 30 іншіх мультів.
У Сергія знову загострення і його черговий мульт відправляється до довічного бану.
 

KOCTa

Dedywkо |Co100
Команда форуму
Супер Модератор
і його мульт відправляються до довічного бану - троллінг, мульти, створення флейму, розповсюдження особистих данних іншого користувача.
"Інший користувач" від гріха подалі і за провакування флейму, теж відправляється до бану на місяць.

Зараз дочитаю розділ, і, схоже, ще парочку строк тут доведеться дописати...
 
Статус
Закрита.
Зверху